אודותנו

פורטל dudshemesh הינו פורטל מקצועי שמכיל מגוון רחב של מאמרים עתירי ידע בתחום. באתר תוכלו ללמוד על יתרונותיו הרבים של דוד השמש לעומת דוד החשמל, על תרומתו לאיכות הסביבה בהיותו מוצר סולארי, על אופן פעולתו ועל פעילות הקולטים. תוכלו למצוא טיפים חשובים לתחזוקת דודי שמש. כמו כן, תוכלו להשוות מחירים בין הספקים השונים. לאחר מילוי טופס קצר,  אנו נפנה אליכם את הספקים, תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני ולהשוות הצעות מחיר .כך תשיגו לעצמכם עסקה משתלמת. השירות מוצע לכם ללא כל עלות וללא התחייבות מצידכם.

כיום ברוב הבתים בישראל מותקן דוד שמש. כבר מזמן דובר על יתרונותיו הרבים בהשוואה לדוד החשמל. חשוב להבין כי גם בימות החורף הקרים קרני השמש מחממות את מי הדוד. בחישוב שנתי דוד השמש שלכם חוסך לכם אלפי שקלים בעלויות החשמל. תוסיפו לכך את העובדה שדודי שמש נחשבים מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה. בתהליך הפקת החשמל נפלטים החוצה גזים רעילים שמזהמים את הסביבה ופוגעים בבריאות של כולנו. ניצול אנרגיית השמש מאפשר לנו לנשום אויר נקי יותר.

כמובן זמן ההמתנה הארוך לחימום המים בימות הקיץ והחורף גם הוא מהווה פקטור. בימות החורף מקלחת חמה היו חיונית ואף אחד לא רוצה לחזור מיום עבודה ולרחוץ במים קרים. בימות הקיץ, באקלים הלח בישראל, הצורך במקלחות גבוה מאד. העובדה שחם בחוץ אינה אומרת שעליכם לוותר על מקלחת חמה. בייחוד כשיש ילדים בבית, מים חמים בזמינות גבוהה הם מצרך חיוני שלא ניתן לוותר על עליו.

 

כיום קיימת מגמת עידוד להתקנת דודי שמש. עלויות ההתקנה זולות מבעבר, והתחרות הרבה בין ספקי הדודים השונים על כיסו של הצרכן פועלת לטובתו. הצרכן נהנה מדוד איכותי ומאחריות ארוכה יותר. חשוב מאד לרכוש דוד שמתאים לצרכי המשפחה. נפח הדוד נקבע בהתאם למספר הנפשות בבית. דוד שמש נט הוקם כדי לתת מענה לצרכנים המעוניינים לרכוש דוד שמש לביתם ומחפשים מידע והצעות מחיר. במקום לבזבז את זמנכם היקר ולהשוות הצעות בין הספקים השונים, תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה.