אור הטבע דודי שמש

חב' אור הטבע 

תחום דודי השמש ופתרונות התרמו סולאריים בישראל הוא תחום נרחב, שמשנה לשנה מתפתח, משתכלל ומשתדרג. אולי בגלל המודעות הגוברת לניצול אופטימלי של אנרגית השמש הסולארית התורמת רבות לשמירה על איכות הסביבה ולשימוש מושכל במשאבי הטבע האוזלים, ואולי בגלל הרצון של כולנו לחסוך בכסף מפני שעננת המיתון לא מפסיקה לרחף מעל ראשינו, אך השימוש בדודי שמש הפך היום למאוד פופולארי ומבוקש גם בבית וגם במשרד. אחת השחקניות הוותיקות ובעלות מוניטין חיובי רב היא חברת אור הטבע, המציעה לצרכן שלל מוצרים חדשניים ואיכותיים בתחום חימום המים בבית או בעבודה. אם גם אתם מחפשים בימים אלה מקום אמין ומקצועי לרכוש בו דוד שמש, אפשר לפנות למרכז השירות באמצעות הטלפון או במייל. השאירו את הפרטים האישיים שלכם ואחד מנציגי השירות יחזור אליכם בהקדם למתן ייעוץ ראשוני חינם.  אך לפני כן, רצוי שתעשו שיעורי בית כדי לדעת במדויק את מטרתו הסופית של המוצר, מספר הנפשות בבית שישתמשו במים חמים, אופן הרצוי של ההתקנה וכו'.

קצת על החברה

חברת אור הטבע, שמאחוריה עשרות שנות ניסיון בתחום פתרונות תרמו סולאריים בישראל, היא אחת היצרניות המוכרות והוותיקות בארץ. החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרים: דודי שמש בשלל סוגים ונפחים, דודים חשמליים בשלל סוגים ונפחים, חלפים לדודים, מחליפי חום וגם קולטי שמש. הייצור בחברה נעשה תחת פיקוחו ההדוק והמחמיר של מכון התקנים הישראלי, המאפשר לצרכן לזכות במוצר איכותי ובשירות מעולה.

שמים דגש על איכות 

מוצרים סולאריים וחשמליים לחימום המים של חברת אור הטבע הם כאמור מוצרים איכותיים ומהחדשניים ביותר בשוק. הכל בזכות הפיקוח של מכון התקנים הישראלי ובזכות הניסיון העשיר של החברה המעניק לה כלים לביצוע מחקר ותכנון יעיל. אך לא רק המוצרים זוכים לייחס מקצועי מהשורה הראשונה אלא גם השירות המוענק לצרכנים. אין ספק שמדובר בשירות מעולה השם את הלקוח במרכז. החברה מספקת דודי שמש בירושלים,תל אביב,חיפה,באר שבע חולון בת-ים ראשון לציון ושאר יישובי הארץ .

מה כולל השירות 

השירות שחברת אור הטבע מעניקה ללקוחותיה כולל לא רק את מכירת המוצרים בהתאם לצורך הספציפי של הלקוח, אלא גם התקנה מקצועית על ידי אחד המתקינים השכירים של החברה. אור הטבע מעסיקה עשרות שכירים שהם למעשה צוותים מיומנים ומקצועיים בייצור, בהפצה, במכירה, בהתקנה ובתיקון דודי השמש ודודי החשמל. למרות שהדודים של אור הטבע כמעט ואינם נזקקים לתיקונים כי מדובר במוצרים אמידים לנזקי הסביבה ומעניקים חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה.

 

ייתכן ויעניין אותך גם

אידיאל דודי שמש  חברת אמקור דודי שמש נימרוד דודי שמש כרומגן דודי שמש  קרן אור דודי שמש

 

כתובת החברה – הפרדס 9 א.ת. אזור