אידיאל דודי שמש

פועלת בתחום הפתרונות התרמו סולאריים מזה 50 שנה, היא אחת החברות המובילות והמוכרות בישראל. מוצריה מיוצרים תחת התקינה המחמירה של מכון התקנים הישראלי – 9001 ISO. אך החברה מקפידה לא רק על מקצועיות בייצור אלא גם בשירות ללקוחותיה הרבים ברחבי הארץ. הם נהנים ממוצרים איכותיים במיוחד, עמידים לאורך שנים, יעילים בשימושם וחסכוניים בתפעולם והכי חשוב – גם משירות חסר פשרות המציב את הלקוח במרכז. אידיאל דודי שמש מציעה שירות במשך 24 שעות ביממה באמצעות מספר טלפון חינם או אתר אינטרנט. כל הפונים אליה זוכים באופן מיידי לליווי מקצועי, ייעוץ, התקנה ובעוד שירותים אחרים.

קצת על החברה

נוסדה בשנת 1958 ועד היום עוסקת בייצור ובשיווק מערכות שמש וחשמל. אומנם מאז אמצע המאה הקודמת, בה היא החלה את פעילותה המוצלחת, היא התרחבה והתפתחה באופן ניכר. בשנת 2004 אידיאל דודי שמש התמזגה עם חברה ותיקה בשם אנרגון ו- 4 שנים מאוחר יותר הקימה מפעל חדש ומודרני לייצור דודי שמש, קולטי שמש ומכשור חשמלי אחר בתחום חימום המים. למעשה, ניסיונה העשיר והדרך הארוכה שהיא עברה בתחום התכנון ופיתוח פתרונות חדשים, היא מסוגלת להעניק לצרכן את המענה האידיאלי לצרכיו.לחברה סניפים למכירת דודי שמש בחיפה , באר-שבע , אשדוד, ירושלים ,וחולון.

איכות המוצר

מוצריה של אידיאל דודי שמש הם כאמור מוצרים איכותיים העומדים בתו התקן הישראלי המחמיר ביותר. כמו כן, הם גם בעלי אחריות בהתאם לתעודת האחריות של המוצר. כל מחלקה וכל עובד בחברה מחויבים לאיכות ועושים את מיטב יכולתם לעמוד בדרישות השוק ומכון התקנים, החל מהשיחה הראשונה למרכז השירות, בדרך אל אריזת המוצרים ואספקתם ועד להתקנתם התקנית, הבטיחותית והמקצועית. לאידיאל דודי שמש ישנה אפשרות של שיפור מתמיד של המוצר זאת על ידי זיהוי תקלות בשלבים השונים של תהליכי היצור וההפצה והמכירה. למעוניינים לדעת עלויות, זמני אספקה ,קבלת ייעוץ והצעת מחיר מלאו טופס או חייגו ..

מגוון המוצרים 

החברה מוכרת את מוצריה באמצעות 5 מרכזי מכירות הפרוסים ברחבי הארץ: מרכז, ירושלים, חיפה, באר שבע ואשדוד. דודי השמש שלה מגיעים בשלל גדלים וסוגים: החל מ- 8 ליטרים ועד 300 ליטרים, מה שנחשב לנפח גדול במיוחד וגם ה- 8 נחשב לנפח הקטן ביותר ומאוד ייחודי. הדודים מיוצרים בשני סוגי ציפויים: ציפוי אמייל וציפוי מיילטון. באידיאל ישנם גם דודים מחליפי חום המיועדים למערכות חימום סגורות בגדלים החל מ- 80 עד 200 ליטרים. ישנם גם דודים חשמליים מ- 30 עד 200 ליטרים.

 

 

ייתכן ויעניין אותך גם

אור הטבע דודי שמש  חברת אמקור דודי שמש  ירדן דודי שמש נימרוד דודי שמש כרומגן דודי שמש  קרן אור דודי שמש

 

 

כתובת החברה – הסדנא 5, ירושלים, 93420