חברת אמקור

אמקור דודי שמש

אחת היצרניות המובילות בישראל בתחום מערכות חימום מים בעזרת האנרגיה הסולארית של השמש היא ללא ספק אמקור דודי שמש. היא פועלת בשוק למעלה מ- 40 שנה ויכולה להתגאות בניסיונה העשיר בתכנון, בפיתוח ובייצור דודי שמש איכותיים. זו הסיבה שמי שמחפש מוצר איכותי, כזה שיישמר לאורך שנים ויחסוך למשפחה לא מעט כסף בתחזוקתו, פונה לחברת אמקור דודי שמש. היום, אגב, את הפנייה הזו אפשר לעשות באמצעות האינטרנט ולהזמין את השירות באופן מיידי. את זה אפשר לעשות באמצעות הטופס המקוון בו יש להשאיר את הפרטים האישיים שלכם ואחד מנציגי השירות יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. אך לפני כן רצוי לערוך סקר שוק מעמיק ולדעת בדיוק מה אתם מחפשים, לאיזו מטרה, לאיזו סביבה ובאיזה מחיר.

בגלל האיכות

אמקור דודי שמש מחזיקה בתקן של מכון התקנים הישראלי וגם בתקנים בינלאומיים רבים, ההופכים אותה ליצרנית ולמשווקת המובילה בישראל בתחום האנרגיה הסולארית. השימוש במוצריה של אמקור היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לחיסכון בחשמל, להפחתת פליטת גזי חממה מזהמים והכי חשוב – לחיסכון בכסף. החברה מעניקה ללקוחותיה 10 שנים אחריות, גם לדודי השמש וגם לקולטים, בכפוף לתעודת האחריות.

בגלל המוצרים

חברת דודי שמש אמקור – במהלך עשרות שנות ניסיונה בתחום דודי השמש בישראל ובעולם גיבשה קו מוצרים איכותיים מהמקיפים בארץ. אחד מהם זהו קולט שמש עם יכולת ניצול של למעלה מ 72% מהאנרגיה הסולארית. כמו כן, לחברה מגוון רב של קולטי שמש בתפוקות חום שונות המגיעות ל- 9,300 קילו קלוריות ליום (10.81 קוט"ש) ומגוון דודי שמש בשלל נפחים עד 200 ליטרים. לייצוא החברה מייצרת קולטי שמש בגדלים של 3.6 מ"ר ודודים בנפח של עד 300 ליטרים. דודי השמש של אמקור מגיעים בציפוי אמייל ושכבת הגנה קוטודית. הם מסוגלים לעמוד בלחץ של 8 אטמוספרות כאשר המיכל הפנימי מהווה מקדם ביטחון גבוה ביחס ללחץ הקיים בצנרת המים של הדוד.כמו שאר החברות התחום גם לה מגוון דודי שמש בנפחים שונים 80 / 120 / 150 /170 / 200 / 300  ליטר.

בגלל השירות 

השירות של אמקור סולאר הוא ללא פשרות, זאת בעיקר בשל התחרות הקשה שיש היום בשוק והרבה מאוד בגלל מערך השירות המשוכלל והמקצועי של החברה. היא מעסיקה עובדים רבים הנמצאים שם על מנת להעניק לנו את השירות הטוב ביותר, במינימום זמן ובמקסימום נגישות. כי באמקור מאמינים כי לא רק אלוהים נמצא בפרטים הקטנים אלא גם נציגי השירות המיומנים של החברה.

 

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו
 

ייתכן ויעניין אותך גם …

אור הטבע דודי שמש  אידיאל דודי שמש   ירדן דודי שמש נימרוד דודי שמש כרומגן דודי שמש  קרן אור דודי שמש

 

 

כתובת החברה : א"ת עד הלום, ת"ד 3739, אשדוד 77136.