דודי שמש בחולון

שירות מכירה והתקנה זה כאן!

מחפשים דודי שמש בחולון? פנו לחברת סולאר ליאם דודי שמש, החברה משווקת דודי שמש של מגוון החברות המוכרות בארץ אור הטבע , נמרוד ,אמקור , אידיאל , כרומגן ועוד ..אם אתם גרים בחולון או במרכז הארץ ומעוניינים בהתקנת דוד שמש חדש או ייעוץ לפני רכישה השאירו פרטים באתר ומי יודע אולי גם אתם תהפכו ללקוחות מרוצים .

קבלו 7 טיפים לרכישה נבונה

בדיוק כמו בכל מוצר אחר גם בבואכם לרכוש דוד שמש תמצאו הבדלי מחירים .ככל שהחברה ותיקה ובעלת מוניטין, תמצאו שמחירי המוצר שלה גבוהים יותר. המחיר תלוי בנפחו של הדוד (נע בין 30-200 ליטר). החישוב הוא לפי 30 ליטר בממוצע לאדם. מחירו הממוצע של דוד נמצא בטווח 1500-2600 ש"ח כולל התקנה. כמובן שיש עלויות נוספות גם לקולטים, וגם פה איכותם (איכות הזכוכית והמנגנון החשמלי) תקבע את המחיר.

  1. בדקו מול הספק האם המחיר כולל מע"מ
  2. בדקו מול הספק האם המחיר כולל התקנה
  3. בדקו האם המחיר כולל הובלה (זה מובן מאליו לאזור חולון או המרכז – אבל מה אם אתם גרים בפריפריה ?)
  4. וודאו שאתם מבינים היטב את העלויות הנוספות – תוספת צנרת ,שסתומים,מעמד .
  5. רכשו דוד מחברה מוכרת בשוק ובעלת ניסיון רב שנים.
  6. וודאו שהאחריות למיכל היא לפחות 5 שנים.
  7. רכשו רק מוצר עם תו תקן  !

דודי שמש במרכז הארץ

עם השנים קמו והתפתחו חברות יצרניות דודי שמש בישראל. המוצר המבוקש גרם לתחרות רבה על כיסו של הצרכן ולכן תוכלו למצוא סוגים שונים של דוודים, במבנה המערכת שלהם, בנפחם, בסוגי הקולטים. וכמובן ההבדלים יתבטאו גם במחיר. בין החברות הבולטות בשוק תמצאו את כרומגן ,אמקור, אור הטבע, אמישראגז ונמרוד. חלק מהחברות מעסיקות צוותי מתקינים ובחלק מהמקרים לצורך ההתקנה תופנו למתקינים עצמאים. רכישת דוד שמש בחולון ראשון לציון  או כל מקום אחר במרכז יכולה להתבצע גם אם ביצעתם אותה בחברה הממוקמת בצפון או דרום הארץ. מה שחשוב זה שהמתקין מגיע לאיזור מגוריכם.

דוד שמש בישראל
הרעיון בדוד שמש הוא ניצול אנרגיית השמש לייצור חום. האנרגיה הסולארית הנה בעלת יתרון רב משני היבטים: חסכון ניכר בעלויות חשבון החשמל שלכם, והיבט נוסף – שמירה על סביבה ירוקה. פחות חשמל, פחות ייצור גזי חממה שנפלטים ומזהמים את הסביבה שלנו. יש הטועים לחשוב שדוד שמש הומצא בישראל. הדוד במבנהו הבסיסי כקופסת עץ עם קולט שאפשרה לחמם מרק, הומצא בשווייץ במאה ה- 18. במאה ה-20 הוא שודרג  בישראל על ידי דר' צבי תבור למוצר שאנו מכירים כיום. ב- 1976 הוקמה תקנה שמחייבת כל בניין להתקין דודי שמש, למעט בניינים גבוהים שבה מבחינת שטח פנים לא יהיה ניצול מירבי של השמש ולכן התקנה עלולה להיות לא אפקטיבית. מאז ועד היום בלמעלה מ- 80 אחוז מבתי המגורים בישראל מותקנים דודי שמש. המדינה אף מעודדת התקנתם, ובשנת 2013 מחליטה להעניק סבסוד של כ-900 שקלים לרכישת דוד שמש מאחת מבין החברות שהשתתפו במכרז.

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

 

 

ייתכן ויעניין אותך גם .. 

דודי שמש בראשון לציון  דודי שמש בתל אביב   דוד שמש מחיר  דוד שמש השוואת מחירים מחמם מים   מחירון 

התקנת דוד שמש    דוד חשמל  דודי שמש בחולון