דודי שמש בתל אביב

איך בוחרים חברה בצורה נכונה 

תחום דודי השמש מציע מספר רב של חברות מקצועיות. בין חברות אלה נמצא את: כרומגן ,אור הטבע ,נמרוד,הבונה, קרני השחר, פלאח דודים ואינסטלציה, לפיד מערכות סולריות, י.ס. אנרגיה, מגה חום, ליאם דודי שמש, שביט דודי שמש ואחרים. לפני שמזמינים דוד שמש רצוי לערוך סקר שוק מעמיק ולהיכנס לאתרי השוואת מחירים. כאלה יש לא מעט ברשת ובתוך שניות ספורות אפשר לקבל תוצאות והמלצות על מתקיני ומשווקי דודי שמש בתל אביב חולון ובת ים. לפני שמזמינים רצוי לוודא שבחרתם חברה עם ניסיון וותק בתחום, חברה עם המלצות וכמובן שמוצר שהוכיח את עצמו.(תו תקן , אחריות מעל 5 שנים)

דודי שמש במרכז

למרות שבתל אביב והמרכז נבנים עשרות מגדלים שגגותיהם תפוסים על ידי דירות גג.(בבניינים גבוהים נעשה שימוש בדוד חשמל) דודי שמש עדיין נחשבים למאוד מבוקשים. כי חשיבותם, דווקא בתקופה בה מחירי החשמל מאמירים והסביבה הופכת ליותר מזוהמת, היא ללא ספק עצומה. השימוש בהם חוסך מאות ואפילו אלפי שקלים בשנה על חשמל, שכן דוד שמש מאפשר ליהנות ממים חמים בכל שעות היום ובכל ימות השנה. ואם כבר מדברים על תל אביב והמרכז בהם המחיה נחשבת לאחת היקרות בישראל ובעולם בכלל, בכל התחומים, אזי אין להקל ראש בחיסכון בחשמל ושמירה על איכות הסביבה בתקופה בה נעשים מאמצים רבים לתיקון הנזק שכבר נעשה.

כמה עולה דוד שמש

כיום בשוק ניתן למצוא מבחר עצום של דודי שמש הנבדלים זה מזה בעיקר בגודל ובאיכות. דודי שמש יכולים להיות בעלי נפח מיכל מים שונה. את הבחירה יש לעשות בהתאם למספר האנשים המשתמשים במים חמים במהלך היום לפי חישוב של כ- 35 ליטרים מים חמים לאדם בממוצע ביום. בנוסף לכך, יחד עם הדוד רוכשים גם את קולט השמש. גם הוא יכול להיות בגדלים שונים: קטן, בינוני וגדול כאשר הזכוכית שלו יכולה להיות רגילה או מחוספסת. דוד בנפח של 80 ליטרים עם קולט קטן על גג רעפים ללא פירוק ופינוי דוד ישן יעלה 1,950 – 2,600 שקל. בתנאים זהים דוד בנפח של 150 ליטרים וקולט גדול יעלה 2,300 – 3,200.

לא חייבים להחליף אפשר גם לתקן

מי שמחפש בגוגל דודי שמש במרכז ימצא גם הרבה מאוד חברות המציעות שירות תיקונים בלבד .לא תמיד יש צורך לקנות דוד חדש,במידה ופניתם לאיש מקצוע אמין ניתן יהיה לתקן במחיר הוגן . ישנם מגוון תיקונים והמחירים בהתאם. כך לדוגמה, תיקון גוף חימום של דוד המותקן על גג רעפים יעלה 220 – 280 שקל. תיקון תרמוסטט של דוד על גג רעפים יעלה 180 – 300 שקל.

לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

ייתכן ויעניין אותך גם

   דודי שמש בחולון  דודי שמש בראשון לציוןמחמם מים מחירון דוד שמש מחיר  דוד שמש השוואת מחירים   דוד חשמל

 

סרטון התקנת גוף חימום