דודי שמש מחירים

לפי מה נקבע המחיר

המחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים. קודם כל, עלותו של דוד שמש מורכבת מעלות הדוד עצמו פלוס עלות ההתקנה. עלותו של הדוד תלויה בייצרן, במיקום הדוד (גג שטוח או גג רעפים), סוג הקולטים (זכוכית רגילה או מחוספסת) וכן אביזרים נלווים כמו מעמד ושסתום ביטחון. כמו כן, עלותו של הדוד תלויה בנפחו: 30, 60, 80, 120, 150 או 200 ליטרים. כעת, לגבי ההתקנה, שגם היא משתנה, בעיקר ממתקין למתקין והדרישות שיש מצד הלקוח. מה שכן, לא חייבים לשלם הרבה כסף על מנת לקבל דוד איכותי ושירות מעולה. מאד מומלץ לערוך השוואת מחירים באינטרנט.

קצת מספרים

מחירי דודי שמש כאמור משתנים מחברה לחברה ולקוח ללקוח. כך למשל, דוד שמש בנפח של 120 ליטרים, ללא דרישות מיוחדות וכזה שמותקן על גג רעפים יעלה לכם כ– 1,500- 1,700 שקל (ללא קולטים). עם הקולטים בינוניים כל הסיפור הזה יעלה לכם כבר 2,100-3,000 שקל. דוד בנפח של 150 ליטרים על גג רעפים כולל פירוק ופינוי דוד ישן יעלה כ- 1,500 – 1,900 שקל (ללא קולטים). דוד זהה, עם פירוק ופינוי דוד ישן, על גג רעפים עם קולט גדול יעלה כבר 2,300 – 3,200 שקל.

מחירי החשמל

דוודים מאוד נפוצים בישראל, אם לא לומר – נחוצים בכל בית. כי מחירי החשמל כבר לא זולים כבעבר וממשיכים לזנק, משאבי הטבע מהם מופק החשמל הרגיל אוזלים והסביבה בה אנו חיים היום נהיית יותר ויותר מזוהמת. לכן, כדי שנחסוך כסף ומשאבי טבע יקרים, דודי שמש יכולים לספק לנו מים חמים בכל ימות השנה ובימים גשומים הם יכולים להפוך לדודי חשמל רגילים. מחיריהם לא יקרים יחסית לתמורה שהם מעניקים לנו, כאשר דוד שמש יחד עם התקנתו יעלה לנו כ- 1,500 שקל (פלוס מינוס). בהחלט שווה וכדאי.

למה חשוב לשים לב

כשרוכשים דודי שמש חשוב לשים לב לכמה פרטים מאוד חשובים שבהמשך יחסכו מכם הוצאות מיותרות וכאב ראש. קודם כל זהו תו תקן ישראלי – דבר ראשון אליו חייבים לשים לב. לאחר מכן יש לבדוק את המוניטין של החברה המוכרת לכם את הדוד: האם יש לה המלצות, ניסיון מוכח בשטח וותק. מה גם, חשוב לשים לב לדגם של הדוד ולהתאימו לדירה או לבית בו תרצו להתקינו. בצעו השוואת מחירים והתייחסו ברצינות גם לנושא של בטיחות כדי שהדוד יותקן באופן המקצועי ביותר ובהתאם לכל הכללים.

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו