דודי שמש בראשון לציון

התקלקל לכם הדוד שמש ?

מחפשים מתקיני דודי שמש בראשון לציון ? השאירו פרטים באתר או צלצלו ומיד ויחזור אליכם סוכן דודי שמש של מגוון החברות המוכרות בארץ: אור הטבע , נמרוד ,אמקור , אידיאל , כרומגן ועוד .. אם אתם גרים בראשון לציון או במרכז הארץ (חולון, בת ים, אזור, תל אביב יפו, רמת גן , גבעתיים) התקשרו אלינו או מלאו טופס הצעת מחיר להתקנת דוד חדש או ייעוץ לפני רכישה ומי יודע אולי גם אתם תהפכו ללקוחות מרוצים ..

7 טיפים לשמירה על חיי דוד השמש שלכם.

בדוד שמש ישנם מנגנונים חשמליים (תרמוסטט, גוף חימום) וכמו כל מכשיר חשמלי, הוא חשוף לתקלות. יחד עם זאת, בעזרת תחזוקה נכונה תוכלו לשמור על תפקוד דוד השמש ולהפחית תקלות.

1.ווסתו טמפרטורה בדוד: הקולטים עובדים באופן כזה שהם כולאים את קרני השמש ומעבירים מים חמים לחלק העליון במיכל הדוד. מים אלה מתערבבים עם מי הברז שלנו. במקביל מים קרים יורדים לתחתית הדוד ומשם לקולטים וחוזר חלילה. התהליך נוצר כדי לאפשר למיכל להגיע במלואו לטמפרטורה אופטימלית של 60 מעלות. רוב הדודים מכוונים ל 70 מעלות. תוכלו לבקש מטכנאי להוריד את הטמפרטורה. כך המים יתחממו מהר יותר, תשלמו פחות חשמל ותצברו פחות אבנית.

2. טיפול וניקוי מערכות תקופתי – הזמינו טכנאי אחת לשנתיים לניקוי אבנית וניקוי קולטים מאבק .

3.התקינו בדוד מסנן אבנית: מטרתו להפחית את כמות האבנית המצטברת בדוד. אבנית נוצרת בדוד בדיוק כפי שהיא נוצרת בקומקום חשמלי. מאיץ החום בדוד הופך את הסידן במים לאבנית. דרך טובה להקטין את כמות האבנית בדוד היא להתקין מסנן אבנית. המסנן לא ימנע אבנית לחלוטין, לכן עדיין חשוב להזמין איש מקצוע לטיפול וניקוי אחת לשנתיים. מסנן כולל התקנה יעלה לכם 300-400 ש"ח.

4.התקינו טיימר בדוד השמש שלכם: בימי החורף הקרים, אנו מדליקים את הדוד לעתים לשעות ארוכות. מעבר לעובדה שאנו תורמים להצטברות אבנית, אנו מבזבזים המון חשמל. בעזרת טיימר תוכלו לווסת את זמן ההדלקה והכיבוי של הדוד. עלות טיימר היא  250-350 ש"ח.

5. נצלו את המים החמים: השתדלו להתקלח בסמוך להדלקת הדוד בימי החורף לפני שהמים מתקררים.

6. בדקו את תפקוד הדוד בתחילת החורף – אל תתפסו בלי מים חמים, עשו לו טסט לפני שמגיע שיא הקור. טכנאי הדודים מאד עמוסים בימי החורף, כך שתצטרכו להמתין ולא תקבלו מענה מיידי. מה גם שהעלויות עשויות להיות גבוהות יותר. ככה תוכלו לראות שאין בעיה חשמלית. אם המים לא מתחממים או מתחממים באיטיות זה יעיד על בעיה חשמלית. תתכן בעיה במפסק, או קצר שנוצר מרטיבות בקיר.

7. אם בכל זאת יש תקלה

בדקו את תעודת האחריות שלכם במידה והיא בתוקף נצלו את מה שמגיע לכם  רוב היצרנים מעניקים אחריות ל 3-5  שנים על מיכל הדוד ורכיביו ושנה אחת לגוף החימום. אין אחריות לחלודה וירידת צבע. יש מתקינים רבים ברחבי הארץ. חלקם עובדים עם החברות במסגרת שירות הלקוחות קיימים מתקינים רבים עצמאים. אם אתם מהמרכז, תוכלו למצוא מידע אודות מתקיני דוד שמש בראשון לציון, חולון ובת-ים  באתר דוד שמש .קום.

 

כמה זה יעלה לכם:

  • עלות ביקור איש מקצוע –  150-200 ₪.
  • התקנת גוף חימום או תרמוסטט – 250-350 ₪
  • התקנת פלאנג' (תושבת במיכל לאיטום הכוללת בתוכה תרמוסטט וגוף חימום)   400-600 שח.
  • ניקוי קולטים – 220-350 ₪

 

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

 

 

ייתכן ויעניין אותך גם…

דודי שמש בחולון דודי שמש בתל אביב   דוד שמש מחיר  דוד שמש השוואת מחירים מחמם מים   מחירון כמה עולה דוד שמש

התקנת דוד שמש    דוד חשמל דודי שמש בראשון לציון

 

למפת ראשון לציון