איך לבצע השוואת מחירים

הגעתם לפורטל דוד שמש,הפורטל מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בצורה קלה ופשוטה, השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר או צלצלו אלינו ואנו נדאג שיחזור אליכם מיד נציג שירות לקוחות או בעל מקצוע בהתאם לדרישה .

איך לבצע השוואה נכונה ?

דודי שמש הנמכרים היום בשוק הישראלי מגיעים בנפחים שונים: מ- 30 ליטרים עד 200 ליטרים. הדודים הקטנים מטבע הדברים יהיו זולים יותר ואילו הגדולים יקרים יותר. את נפח הדוד יש להתאים למספר האנשים המשתמשים במים חמים במהלך היום לפי חישוב של כ- 35 ליטרים לאדם ממוצע. הקולטים המגיעים יחד עם דודי השמש משפיעים על המחיר הסופי וגם הם משתנים בהתאם לסוג הזכוכית, הגודל ואופן ההתקנה , שאלו את הנציג שלנו אודות סוגי דודי השמש…

כאשר מבצעים סקר שוק צריכים לקחת בחשבון שהמחיר הסופי נקבע ע"י מס' פרמטרים :

  • שם המותג
  • נפח הדוד
  • סוג הקולט
  • עלות ההתקנה וההובלה
  • המיקום בו הוא ימוקם (גג רעפים או גג שטוח)
  • דרישות ספציפיות (מתקן, פירוק ופינוי הדוד הישן)
  • רמת המתקין (ותיק ומנוסה או חסר ניסיון)
  • אביזרים,שסתומים ,צנרת .

חשוב לדעת לשאול שאלות אלו מראש בכדי למנוע הפתעות…

החברות המובילות בשוק

שוק דודי השמש כמו כל סקטור פרטי בארץ מאויש על ידי מס' מתחרים מובילים, חשוב לדעת כי המחירים משתנים בין החברות. המובילות בשוק כמו אור הטבע, אמקור, כרומגן, נימרוד, טל סחר,ירדן, אמישראגז, סולארי ואחרות גובות לעתים מחירים מעט גבוהים ממחירי הדודים המיוצרים על ידי חברות פחות מוכרות, זאת בשל הידע האחריות והמוניטין שהשקיעו. מצד אחד חברות אלה כבר הוכיחו את איכותן בשוק וכל מי שרוכש דרכן דוד שמש יכול להיות בטוח כי ייהנה ממוצר טוב. מצד שני גם לחברות הפחות מוכרות בשוק (כאלו שלא מפרסמות במדיה רדיו/ אינטרנט/ T.V ) ישנם מוצרים איכותיים ולא פחות טובים ! לפני קנייה או תיקון דוד שמש צלצלו אלינו לייעוץ והכוונה ואנו ננסה לסייע לכם ונציג בפניכם (במידת האפשר) את האפשרויות עומדות בפניכם .

יתרונות השימוש בדוד שמש

למרות שנמצא אותו בלמעלה מ- 80% מהבתים בישראל ולכולם נדמה שזוהי המצאה ישראלית שפותחה במהלך המאה הקודמת, הומצאו במאה ה- 18 על ידי בוטנאי שוויצרי בשם הוראס דה ססר. אז הדודים היו מורכבים מקופסת עץ המכילה קולט בעזרתו אפשר היה לחמם מרק. מה שכן, ד"ר צבי תבור שחי כאן בישראל בראשית המאה ה- 20 שידרג את ההמצאה השווייצרית ובזכותו אנו מכירים את דודי השמש בצורתם הנוכחית. בשנת 1976 חוקק בישראל חוק לפיו בכל בית חדש שנבנה חייב להיות מותקן דוד שמש. הסיבות הן ברורות ומבורכות: חיסכון בחשמל, שמירה על איכות הסביבה ושמירה על משאבי טבע יקרים מהם אנו מפיקים חשמל רגיל. בחלוף כמעט 40 שנה דודי השמש עדיין פופולאריים וכולם מבינים את חשיבתם העצומה. זו הסיבה שכיום תמצאו בשוק מספר רב של חברות המייצרות ומשווקות דודי שמש, הנבדלים זה מזו באיכות, בסוג המטרה שרוצים להשיג וכמובן במחיר. לצידם נפתחו עשרות אתרי אינטרנט להשוואת מחירים. אם חיפשתם בגוגל דוד שמש השוואת מחירים והגעתם אלינו אז קבלו כבר היום את ההצעה הכדאית ביותר עבורכם.

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

ייתכן ויעניין אותך גם .. 

דודי שמש בתל אביב   דוד שמש מחיר  דודי שמש בראשון לציוןמחמם מים   מחירוןכמה עולה דוד שמש התקנת דוד שמש    דוד חשמל