מחירי דודי שמש

מדוע לכל דוד שמש מחיר שונה ?

דוד שמש מורכב משני חלקים עיקריים: מיכל המים וקולט השמש. לכך כמובן יש להוסיף את התקנתו במקום הרצוי (גג רעפים או שטוח), אביזרים נלווים כמו מעמד ,ואביזרי בטיחות ובנוסף הורדת הדוד הישן מהגג. אחרי שמשכללים את כל הנתונים הללו, בהתאם לגודל המכל (220/ 150 /120 /80  ליטר ) וסוג הקולטים (מראות הזכוכית) ולאיזור ההתקנה (גג רעפים או שטוח) ומס' שנות האחריות (נע בין 5 ל 8 שנים בממוצע ) מגיעים למחיר הסופי. עם זאת, העליות משתנות מחברה לחברה וממתקין למתקין. לכן, כל מי שמבקש לרכוש ולהתקין דוד שמש מומלץ שיערוך סקר שוק מעמיק ויבצע השוואת מחירים. היום ברשת האינטרנט ניתן למצוא מספר רב של אתרים מקצועיים בתחום דודי השמש המציעים זאת, לפי חברות, סוגי הדודים והדרישות של הלקוח.הצעתנו אל תתעצלו כי רק תרוויחו הן במחיר והן בשירות.

עלות ממוצעת של  דוד שמש 80  ליטר היא 1450-1800

עלות ממוצעת של  דוד שמש 120 ליטר היא 1650-2000

עלות ממוצעת של  דוד שמש 150 ליטר היא 1750-2200

עלות ממוצעת של  דוד שמש 200 ליטר היא 2000-2500

*המחירים לא כוללים התקנה

מי הן היצרניות המובילות בשוק?

כיום בישראל שוק דודי השמש זוכה לפריחה, בעיקר בשל התייקרותו מחירי החשמל הרגיל והמודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה וניצול משאבי טבע נגישים כמו השמש אצלנו בישראל. מסיבות אלה ניתן למצוא מספר רב של חברות המייצרות ומשווקות דודי שמש בתל אביב, בחיפה, ירושלים ושאר ישובי הארץ כמו כן ניתן למצוא מספר רב של מתקינים מקצועיים באזורים הנ"ל. החברות המובילות כמו   אור הטבע ,כרומגן, אמקור, נימרוד, טל סחר, אמישראגז סולארי ואחרות, פועלות בשוק כבר עשרות שנים ומבטיחות איכות של המוצר ושירות, מוכרות דודי שמש במחירים שלעתים גבוהים בעשרות אחוזים ממחירי הדודים בחברות לא מוכרות. אך זה לא אומר שחברות לא מוכרות אינן מוכרות מוצר איכותי. יש לבדוק כל מקרה לגופו.

סוגי דודים ומחירים

בשוק תמצאו סוגים רבים של דודי שמש, הנבדלים בעיקר בנפח מיכל המים. ישנם דודים קטנים בעלי 30, 60 ו- 80 ליטרים וישנם דודים גדולים של 120, 150 200 ואפילו 300 ליטרים. הכל תלוי במספר הנפשות בבית שישתמשו במים החמים במהלך היום. החישוב הוא שלאדם ממוצע נדרש כ- 35 ליטרים של מים חמים ביום. בהתאם לנפח שתבחרו וכן בהתאם לתנאי המקום בו הדוד יורכב (גג רעפים, גג שטוח וכו') ייקבע המחיר.

סוגי קולטים

דודי שמש נבדלים זה מזה גם בסוג הקולטים שלהם. הרי כל דוד שמש כולל בתוכו גם את מיכל המים וגם את קולטי השמש, בעזרתם מים קרים הופכים למים חמים, זאת כמובן בעזרת אנרגיית השמש. סוגי הקולטים יכולים להיות: זכוכית רגילה או זכוכית מחוספסת או בשמם האחר – קולטי היי-טק (הזכוכית אינה מחזירה את קרני השמש ואינה נשברת בקלות מה שמתאים במיוחד למקומות רגישים).

לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

ייתכן ויעניין אותך גם .. 

דודי שמש בתל אביב    דוד שמש השוואת מחירים  דודי שמש בראשון לציוןמחמם מים   מחירון כמה עולה דוד שמש

התקנת דוד שמש    דוד חשמל

גוף חימום לדוד – פלאנג' סרטון של חברת מדרג