התקנת דוד שמש

בפורטל דוד שמש ניתן למצוא מידע רב אודות התקנת דודי שמש, הסוגים שונים, מחירים, בצעו השוואת מחירים,צפו בסרטונים ועוד … דוד שמש הוא כאמור מוצר מאוד נפוץ בארצנו והוא נועד כדי להפיק אנרגיה מהשמש. דוד שמש מורכב משני חלקים. החלק הראשון כולל את מיכל המים (בנפחים שונים: מ- 30 עד 200 ליטרים) בו הם נאגרים ודרכו מגיעים לברזים. הוא עשוי בצורת גליל מאורך מפלדה עמידה בפני לחץ מים וחום ובתוכו בידוד תרמי מפוליאוריתן מוקצף. החלק השני כולל את קולט השמש שזוהי תיבה מלבנית העשויה ממתכת פרט לדופן הקדמית העשויה זכוכית או פלסטיק שקוף. זו יכולה להיות זכוכית מחוספסת או זכוכית רגילה. מתחת לזכוכית עוברים צינורות מתכת בהם המים מתחממים בזכות השמש הפוגעת בזכוכית.

תו תקן לדוד שמש

עוד לפני שמגיעים לשלב ההתקנה חייבים לוודא שהדוד אכן מתאים לצרכים שלנו והוא אכן איכותי. יש לשים לב האם לדוד יש תו תקן של מכון התקנים הישראלי (תו תקן ת"י 579). יש לבדוק את היצרן: את הוותק שלו בשוק, את המוניטין שלו ואת ההיצע שהוא מציע לך כצרכן. יש לבדוק את כל סוגי הדודים המוצעים ולבחור את הדוד המתאים לנו מבחינת נפח המכל (כמות הנפשות בבית) איכות הציפוי גודל הקולט וסוג הזכוכית. כמו כן רצוי לקבל המלצה על מתקין בעל ניסיון מוכח ושירות הוגן  .

סקר שוק והשוואת מחירים

כל מי שמבקש לרכוש ולהתקין דוד שמש מומלץ שיערוך סקר שוק מעמיק ויבצע השוואת מחירים. היום ברשת האינטרנט ניתן למצוא מספר רב של אתרים מקצועיים בתחום דודי השמש המציעים השוואת מחירים, לפי חברות, סוגי הדודים והדרישות של הלקוח. אל תתעצלו כי רק תרוויחו הן במחיר והן בשירות.

הפקת אנרגיה סולארית

משאבי הטבע הולכים ואוזלים מה שמשפיע באופן ישיר על מחירי החשמל הנמצא בשימוש בכל בית. בדיוק מסיבה זו דודי השמש מאוד נפוצים בארצנו והביקושים אליהם רק גוברים. התקנת דוד שמש בביתנו מאפשרת לנו להפיק אנרגיה סולארית מהשמש בכל ימות השנה ובכך ליהנות ממים חמים בכל שעה ביממה. דודי שמש מאפשרים לנו לחסוך מאות ואפילו אלפי שקלים בשנה בעלויות החשמל, במיוחד כשמדובר בהשקעה לא גבוהה יחסית בקניית דוד שמש והתקנתו. מי שכן משקיע זוכה לאיכות חיים של ממש, תוך שבזמן מאוד קצר השקעתו חוזרת אליו.

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

 

סרטון של חברת סבאג ובניו