ירדן דודי שמש

ירדן דודי שמש

במהלך ארבעת העשורים אחרונים בהם חברת ירדן דודי שמש פועלת בשוק הישראלי, היא הספיקה לצבור ניסיון רב בכל הקשור לניצול אופטימלי של אנרגיית השמש, או כפי שהיא מכונה אנרגיה סולארית. ירדן דודי שמש פיתחה בשנים האחרונות שיטות ייצור ייחודיות למוצריה ועל כך יכולה בהחלט להתגאות בשלל מוצרים איכותיים המוצעים לצרכן הישראלי. אולי בגלל זה,החברה הפכה למילה נרדפת לאיכות ולשירות ללא פשרות. כי גם מערך השירות זכה בשנים האחרונות לשכלול משמעותי וכיום מציע ללקוחות החברה סביבה אידיאלית לרכישת מוצרים בתחום האנרגיה הסולארית, כאלה שיהיו גם חסכוניים בכסף וגם יעילים בשימוש.

קצת על החברה

החברה החלה את פעילותה בשנת 1970. אז היא הייתה חברה קטנה ומשפחתית המסוגלת לייצר כמות מוגבלת של דודי שמש ודודי חשמל. אומנם היום, בזכות הטכנולוגיה ובזכות רבבות לקוחות מרוצים,היא כבר אחת החברות הגדולות והמובילות בארץ לייצור, להפצה ולמכירת דודי שמש בשלל סוגים, נפחים ועוד שורה ארוכה של מוצרים אחרים בתחום. למעשה, מי שפעם קנה ירדן לא מחליף את החברה וגם מי שרק שוקל על צעד חסכוני כמו התקנת דוד שמש, בוחר היום בחברת ירדן.

סוגי מוצרים

המפעל של ירדן שוכן בקריית אריה שבפתח תקווה ושם מיוצרים כל מוצריה תחת פיקוח קפדני של מכון התקנים הישראלי. למעשה, כל דוד וקולט שמש מורכב ומטופל בנפרד, גם מבפנים וגם מבחוץ ובשום אופן לא בפס הייצור ההמוני הפוגע באיכות. הצנרת של הקולטים עשויה מהחומרים החזקים ביותר ונקדחת בשיטה מיוחדת ההופכת אותה לאמידה מאוד. בין מוצרי החברה ניתן למצוא: דודי שמש בנפחים של 120-200 ליטרים בתליה או שכיבה, דודי שמש עומדים, דודי שמש שוכבים וגם קולטי שמש בשלל גדלים וסוגים: עם משטח קליטה צבוע בתנור, משטח הבנוי משני קולטים, קולט רחב המתאים למקומות צרים ועוד.

סוגי התקנה

בנוסף למוצרים למטרת חימום מים בסביבה ביתית או מוסדית, מציעה גם מגוון פתרונות התקנה. בין פתרונות אלה ניתן למצוא התקנת פיגום על גג רעפים, התקנה מפוצלת של הדוד בחלל הגג עם הקולטים על גג המבנה, התקנה צללית נמוכה על גג שטוח, אפשרות של התקנת דוד שמש שוכב על גג רעפים וכן הלאה. גם להתקנה ישנה אחריות בהתאם לסוגה והמתקינים של החברה מספקים ללקוחות שירות איכותי ומקצועי.

 

ייתכן ויעניין אותך גם

 

אור הטבע דודי שמש  אידיאל דודי שמש  חברת אמקור דודי שמש נימרוד דודי שמש כרומגן דודי שמש  קרן אור דודי שמש