כמה עולה דוד שמש

מהם מרכיבי המחיר ?

שוק דודי השמש רווי ביצרנים ובמשווקים המציעים את מרכולתם לצרכן המקומי בארץ ובחו"ל. מה שמבדיל בין כולם היא איכות המוצרים שמשפיעה על המחיר הסופי של הדוד. ככל שהחברה היא בעלת מוניטין גבוה יותר ומוצריה נחשבים לפורצי דרך, המחיר יהיה בהתאם. אך זה לא אומר בשום אופן שחברות קטנות ולא מוכרות מציעות מוצרים לא איכותיים. צריך רק לבדוק היטב מי נמצא מולכם, לקבל המלצות ולתאם ציפיות. מחירי דודי השמש בארץ נעים בין 1,500 ל- 2,000 שקל בממוצע, כולל התקנה ולא כולל קולטים. שימו לב לשאול האם המחיר כולל מע"מ או לא , האם יש עלויות נוספות כמו תוספת צנרת ,האם המחיר כולל פינוי הדוד הישן מגג הבניין.

למה לבצע השוואת מחירים ?

לדודי שמש מחירים שונים כדי לדעת כמה עולה דוד שמש יש לדעת איזה נפח מתאים לכם ביותר, לא קטן מדי ולא גדול מדי. אם אמרנו שהמחיר הממוצע עומד על כ- 1,500 – 2,000 שקלים לדוד כולל התקנה, ככל שהדוד יהיה בעל נפח גדול יותר המחיר יעלה בעוד כ- 500 שקלים לערך יש לשים לב האם מדובר בדוד עם קולטים או ללא קולטים. כך למשל, התקנת דוד שמש 120 ליטרים ללא קולטים וללא דרישות מיוחדות בעת ההתקנה יעלה כ- 1,600- 1,800 שקלים. דוד בנפח דומה ותנאי התקנה זהים אך עם קולטים יעלה 2,390 – 2,600 שקלים.

האם ההתקנה כלולה?

ישנן חברות המציעות למכירה דודי שמש שהמחיר שלהם כולל דמי התקנה וישנם כאלה שהשירות הזה נרכש דרכן או דרך מתקינים עצמאיים, בנפרד. ההתקנה חייבת להיעשות על ידי מתקין מקצועי, אמין המקפיד על כלל כללי הבטיחות. במידה ותרכשו את השירות הזה בנפרד, הקפידו לוודא שהחברה אליה פניתם היא בעלת מוניטין מוכח, בעלת ניסיון והכי חשוב- מעסיקה אנשים היודעים את עבודתם.

אז ממה מורכב המחיר הסופי ?

במדינת ישראל לפחות 200 ימי שמש בשנה לכן דודי שמש מאוד נפוצים ומבוקשים. היתרונות שהם מעניקים לכל מי שמתקין אותם בביתם או במסגרת העסקית או המוסדית, הם רבים ובטח ששווים כל אגורים. למרות שלא מדובר במוצר זול יחסית אך אין ספק שהוא נגיש לכל אדם. לשאלה: כמה עולה דוד שמש אפשר לענות רק אם יודעים את כל הפרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי. חשוב לדעת את אילוצי ההתקנה של הדוד (גג רעפים, שטוח, עם פירוק או בלי וכו'), לדעת מספר מדויק של בני הבית העתידים להשתמש במים החמים במהלך היום וכמובן את רמת האיכות הרצויה. כל אלה מרכיבים את המחיר הסופי ומעניקים תשובה מדויקת לשאלה.

 

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

 

ייתכן ויעניין אותך גם…

דודי שמש בראשון לציון  דודי שמש בתל אביב   דוד שמש מחיר  דוד שמש השוואת מחירים מחמם מים   מחירון 

התקנת דוד שמש    דוד חשמל דודי שמש בראשון לציון