כרומגן

קצת על חברה

שוק המוצרים הסולאריים בישראל הוא שוק רווי ביצרניות ובמשווקות המציעות לצרכן שלל מוצרים איכותיים כמו דודי שמש, קולטי שמש ומערכות חדישות אחרות לחימום המים בסביבה הביתית או המוסדית. כרומגן היא אחת החברות שללא ספק בולטות יותר, למעשה מדובר בחלוצה בפתרונות אנרגיה בישראל הפועלת בשוק המקומי החל משנת 1962. בשנים האחרונות כרומגן החלה לפעול גם בשווקים בינלאומיים ב- 35 ארצות ברחבי הגלובוס. הכל בזכות המודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה ולמציאת פתרונות חסכוניים ויעילים לניצול משאבי הטבע. לכן הביקושים לדודי שמש עולים בהתמדה ולא רק בישראל. אומנם הצרכן, אם הוא כבר מחליט לרכוש דוד שמש, מעוניין לעשות זאת דרך יצרנית אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון. כי למרות שמחירו הוא לא בשמיים, רצוי שהמוצר יהיה איכותי שישמר לשנים ארוכות, יהיה חסכוני ויעיל.

מדוע דווקא כרומגן

החברה מספקת ללקוחותיה בארץ ובעולם מוצרים ומערכות סולאריות באיכות גבוהה ביותר. כל המוצרים הם בעלי תו תקן ישראלי ותקנים בינלאומיים. הם מגיעים עם תעודת אחריות (כ- 8 שנים) בהתאם לסוג הקולט או הדוד. זו החברה היחידה בארץ המייצרת והמשווקת קולט סלקטיבי בריתוך לייזר ומספקת מאיץ חום ייחודי לחימום מהיר המקטין הצטברות אבנית במיכל המים. התקנת דודי השמש והקולטים כוללת ברז משגיחום למניעת כוויות ומעמד לגלוון העמידים בתקו תקן ישראלי ובינלאומי.

היתרונות של החברה

את רשימת היתרונות של דודי השמש מבית כרומגן מובילה המקצועיות רבת שנים של החברה בייצור ובשיווק דודי שמש והעובדה שיש ברשותה למעלה מ- 100 מפיצים ברחבי הארץ. אליה מתווספות גם אמינות וחדשנות שבשנים האחרונות אין לה שנייה בארץ ואפילו בעולם כולו. כרומגן דודי שמש מציעה מבחר רב של מוצרים בתחום האנרגיה הסולארית המהווים מוצרים יעילים מבחינה אנרגטית, נוחים לשימוש ובטיחותיים בתפעול. המוצרים של כרומגן מסייעים לשמור על איכות הסביבה ולנצל באופן מירבי את משאבי הטבע הזמינים לנו בחינם.

החדשנות של החברה

במסגרת תערוכת בילדינג השנתית שנערכה בתל אביב, השיקה חברת כרומגן מוצר חדש – מערכת כרומגן דיגיטל. המוצר נכנס מייד לרשימת המועמדים למוצר השנה בתחרות האירופאית Inter Solar aword 2012 וגם זכה במקום הראשון. זוהי מערכת שתוכננה להפיק את מירב האנרגיה הסולארית ורק כאשר היא לא מקבלת מספיק שמש היא יודעת להפעיל ואז גם לכבות את גוף החימום החשמלי באופן אוטומאטי. הצג החכם והמשוכלל של המערכת מאפשר להגדיר את כמות המים בכל מקלחת ולדעת בכל רגע נתון מהי הכמות שנותרה לשימוש.

ייתכן ויעניין אותך גם

 

אור הטבע דודי שמש  אידיאל דודי שמש  חברת אמקור דודי שמש נימרוד דודי שמש  קרן אור דודי שמש

 

 

 

 

מחקר דוודים כלבוטק – בכרומגן המים נקיים ובריאים יותר! (מתוך YOUTUBE)