מחירי קולטי שמש

מחיר קולטי שמש

לקולטי שמש מחיר משתנה מחברה לחברה ונקבע כאמור בהתאם לגודל ולסוג הזכוכית של הקולט. כך למשל, התקנת קולט גדול עם זכוכית רגילה על גג רעפים תעלה כ- 1,400 – 1,800 שקל. קולט בינוני זהה על גג שטוח יעלה 1,300 – 1,600 שקל. התקנת קולט בינוני על גג שטח אך עם זכוכית מחוספסת יעלה כ- 1,200 – 1,750 שקל. קולט גדול עם זכוכית מחוספסת על גג שטוח יעלה 1,400 – 1,800 שקל.

צוות המשווקים המורשים אשר עובדים בחסות אתר דוד שמש מספקים שירותי אקספרס (מהיר בשל הקרבה הגיאוגרפית) לתושבי בני ברק , רמת גן ,אזור, גבעתיים ,מודיעין ,פ"ת,יהוד, נווה מונסון אור יהודה  . נסו אותם באחד ממספרי הטלפון או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם מיד …..

מרכיבי הקולטים

קולטי שמש הם למעשה תיבות מלבניות העשויות ברובן ממתכת, פרט לדופן הקדמית העשויה זכוכית או פלסטיק שקוף. בתוך קולט השמש עוברים צינורות מים מפותלים הצבועים בצבע שחור. צינורות אלה מחוברים למערכת הדוד עצמה והם מספקים מים חמים אל תוך מיכל המים וממנו לברזים. באזורים בהם קרינת השמש היא נמוכה ניתן להתקין קולט שמש העשוי מצינורות זכוכית עם דופן כפולה, כאשר בין הדפנות יש ואקום המשמש לבידוד, בדיוק כמו שעשוי הטרמוס שכולנו מכירים. קולטי השמש נבדלים זה מזה בגדלים שלהם (קטנים, בינוניים וגדולים) וכן לפי סוג הזכוכית (זכוכית מחוספסת או זכוכית רגילה).

אנרגיה סולארית

קולטי שמש הם חלק בלי נפרד מדודי שמש המאפשרים לנו להפיק אנרגיה סולארית ממשאב טבע הנמצא כאן בארצנו בשפע בכל ימות השנה. דודי שמש הרי מורכבים משני חלקים עיקריים: מיכל המים וקולטי השמש. בעזרת הקולט שלמעש קולט שמש ומתרגם אותה לאנרגיה, המים הקרים בתוך המכל הופכים לחמים וזורמים בחופשיות אל תוך הברזים. בשנים האחרונות, בזכות התפתחותה של הטכנולוגיה והמודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה, קולטי השמש מאוד שופרו. כיום תמצאו בשוק סוגים רבים של קולטי שמש המשתנים בעיקר במטרותיהם הסופיות וכמובן המחירים. לכן, כשמדברים על קולטי שמש חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי של דוד שמש בביתנו.

סוג הזכוכית

מרבית קולטי השמש בדודי השמש הם בעלי זכוכית רגילה. הזכוכית קולטת את קרני השמש ועל ידי כך מפיקה אנרגיה סולארית. בשביל זה כמובן רצוי להתקין את הקולטים על גג הבניין ובכיוונה של השמש (דרומה). אך ישנם גם קולטים בעלי זכוכית מחוספסת הנקראת גם זכוכית היי-טק. זכוכית זו היא מטבע הדברים יקרה יותר מזכוכית רגילה והכל בזכות יתרונותיה הרבים. זכוכית מחוספסת מתאימה למקומות רגישים בהם קיים חשש לשבירתה, זאת מפני שהיא בלתי שבירה, אפילו עם פטיש.

לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

ייתכן ויעניין אותך גם …

מחירי דודי שמש וקולטים  קולטים סולאריים  קולטים לדוד שמש  מחירי קולטי שמש

 

סרטון של ד"ר פיקס – איך לנקות קולטים מאתר YOU TUBE