נימרוד דודי שמש

נמרוד דודי שמש

לרשותו של כל מי שמחפש באינטרנט מחירי דודי שמש עומד מבחר עצום של חברות יצרניות ומשווקות מוצרים מתחום האנרגיה הסולארית. הבחירה היא קשה ואם לוקחים בחשבון כי בכל זאת מדובר במוצר יחסית לא זול האמור לשרת אותם לשנים ארוכות, בחירת הדוד הטוב ביותר מבין אלה הקיימים היום בשוק, הופכת למשימה מפרכת. עם זאת, יש מי שלא מסתבך בחיפושים, בבדיקות יותר מדי מעמיקות ובשיחות יותר מדי ממושכות עם נציגי המכירות. הם פשוט פונים לחברה האיכותית והאמינה ביותר שיש כיום בשוק – חברת נמרוד דודי שמש. הם יודעים שיקבלו מוצר מעולה, בעל תו תקן ובעל אחריות והכי חשוב – יקבלו שירות מקצועי ומהיר ביותר. כי מדובר בחברה מספר 1 במים חמים בישראל.

הבחירה הנכונה

זו החברה המובילה בישראל בתחום המים החמים ופתרונות לניצול האנרגיה הסולארית. היא היחידה בארץ המייצרת את כל חלקי הדוד: הקולטים, הדודים, הצנרת וכו' והכל תחת פיקוחו ההדוק של מכון התקנים הישראלי, האוסטרי והספרדי. לנימרוד דודי שמש מסורת מפוארת של קרוב ל- 50 שנים בתחום והיא מקפידה רבות ומשקיעה מאמצים אדירים באיכות המרכיבים והשירות המקצועי שהיא מעניקה ללקוחותיה. לחברה שלושה מרכזי הפצה בארץ: בירושלים, בחיפה ובמרכז וזאת בנוסף ל- 400 מפיצים מורשים ברחבי הארץ. כל אלה מבטיחים אספקה מהירה ושירות חסר פשרות.

יתרונות החברה

לחברת נמרוד ישנם יתרונות רבים, ביניהם כמובן מקצועיות רבת שנים, אמינות וחדשנות. כך למשל, צינורות הדוד הם מסוג סקדיול 40 שהם צינורות ללא תפר הלחמה בעלי ציפוי אמייל המונע חלודה ואבנית, זאת בנוסף להגנה קטודית המונעת קורוזיה. צינורות אלה הם בעלי אורך חיים גבוה פי כמה מצינורות רגילים. בנוסף לכך לדודי שמש של נמרוד ישנה מעטפת חיצונית עבה ומבודדת משני הצדדים להגנה בפני נזקי הסביבה. מסביב לגוף החימום מוזרק בידוד פוליאוריטן החוסך אנרגיה ומונע איבוד חום. הכיפות מיוצרות מלוחות פלדה בעובי של 4 מ"מ, מה שהופך את הדודים לעמידים ביותר.

מבחר רב של דודים

נימרוד מציעה ללקוחותיה מבחר רב של מוצרים, הנבדלים זה מזה בנפח, גודל, מטרה ותפעול. כל המוצרים הם בעלי תו תקן כסטנדרט בחברה תמצאו דודי שמש בגדלים: 80, 120, 150 ו- 200 ליטרים, כאשר כולם בעלי אחריות של 5 שנים. אחריות גוף חימום ניתנת לשנה ואחריות התקנה לשנתיים. הדודים יכולים לעמוד בלחץ של 13 אטמוספרות.

כתובת החברה :  משה שרת 16, ראשון לציון, 75704

 

ייתכן ויעניין אותך גם

אור הטבע דודי שמש  אידיאל דודי שמש  חברת אמקור דודי שמש כרומגן דודי שמש  קרן אור דודי שמש