קולטים לדוד שמש

קצת על השירות

צוות המשווקים המורשים אשר עובדים בחסות פורטל דוד שמש מספקים שירותי אקספרס (שירות מהיר ביותר בשל הקרבה הגיאוגרפית לנקודת היציאה) לתושבי הערים הבאות ובסביבתן : בני ברק , רמת גן ,אזור, גבעתיים ,מודיעין ,פ"ת,יהוד, נווה מונסון אור יהודה . נסו אותנו באחד ממספרי הטלפון הנ"ל או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם מיד …

קצת מספרים 

קולטים לדוד שמש בדרך ככל נמכרים יחד עם דודי השמש עצמם. במחיר הממוצע באתרי השוואות מחירים על דודי שמש בנפח של 80 ליטרים עם קולטים בינוניים פלוס התקנה נע בין 1,500 שקל ל- 2,000 שקל. אם תרצו לרכוש דוד גדול יותר תוסיפו למחיר כ- 500 שקל.

יצרניות

בין החברות המובילות בארץ ניתן למצוא: אמקור אנרגיות סולאריות, נימרוד תעשיות, ירדן דודי שמש, כרומגן, מ.כ. אור תעשיות מקבוצת טל סחר, מורן תעשיות, פרת תעשיות אנרגיה ועוד. כולן פועלות בשוק המקומי כבר עשרות שנים ומספקות לצרכן סחורה איכותית. אך לצד החברות הגדולות אפשר למצוא עוד עשרות חברות קטנות ולא מוכרות, שגם מספקות לנו סחורה מעולה. השם זה לא תמיד מה שמבטיח לנו איכות, אלא בדיקה יסודית של כל הגורמים, החל מתו תקן, נושא בטיחות, מוניטין ואחריות.

קולטים לדוד שמש

דודי שמש בישראל נחשבים למוצר מאוד נפוץ ומבוקש. כמעט ב- 80% מהבתים בארץ ישנם דודי שמש המספקים לדייריהם מים חמים בכל ימות השנה ובכל שעות היום. בחורף, בימים הבודדים בהם השמש לא מחממת מספיק, דודי השמש יכולים בלחיצת כפתור אחת פשוטה להפוך לדודי חשמל לכל דבר. זו הסיבה שהם כל כך מבוקשים בארצנו וזו הסיבה שחשיבותם בכל בית היא עצומה. כי מחירי החשמל זינקו בשנים האחרונות באופן חד, משאבי הטבע אוזלים מיום ליום והסביבה בה כולנו חיים ומגדלים את ילדנו הופכת להיות יותר ויותר מזוהמת. דודי השמש פותרים לנו את כל הבעיות הללו ומעניקים לנו איכות חיים של ממש. מה שכן, חשוב שאת הדוד וכן את הקולטים של האנרגיה הסולארית (קולטים לדוד שמש) נקנה מחברה מקצועית, אמינה ובעלת כל התעודות הרלוונטיות, כולל תו התקן והבטיחות.

קולטים לדוד שמש – הסבר קצר

דודי שמש מורכבים משני חלקים עיקריים: מיכל מים בו המים החמים נאגרים וקולטי שמש בעזרתם הם מתחממים. קולטים לדוד שמש בנויים בדרך כלל בצורה מלבנית ומרושתים בצינורות נחושת או ברזל. בצינורות אלה עוברים המים ובעזרת השמש שהם קולטים הם מתחממים. עם זאת, בזכות הטכנולוגיה שבשנים האחרונות מאוד התפתחה, ישנם סוגים רבים של קולטים לדוד שמש. מלבד המחיר עצמו הם נבדלים זה מזה בעיקר בגודלם ובסוג הזכוכית בהם הקולט מצופה. ישנה זכוכית רגילה וישנה זכוכית מחוספסת כאשר השנייה נחשבת ליקרה יותר. זכוכית מחוספסת אינה נשברת ומתאימה למקומות בהם קיים חשש לנזקים.

לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו

 

ייתכן ויעניין אותך גם …

מחירי דודי שמש וקולטים  התקנה מערכות סולאריות  מה קולטים סולאריים  מחירי קולטי שמש