חברת קרן אור

קרן אור דודי שמש

מחפשים לקנות דוד שמש בתל אביב ? מה דעתכם לפנות לקרן אור דודי שמש? החברה הפועלת בשוק הסולארי בישראל כבר 40 שנה, היא אחת החברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בישראל כיום המציעה ללקוחותיה מבחר רב של מוצרים בתחום האנרגיה הסולארית. גם השירות שהיא מעניקה הוא חסר פשרות, הכל בזכות אנשי הצוות המיומנים, המתקינים, המפתחים, המתכננים והמרכיבים מהשורה הראשונה.לחברה מוצרים איכותיים, בעלי תו תקן ישראלי ובעלי אחריות היצרן. אך לפני שתפנו לחברה להזמנת הדוד, ביצעו סקר שוק מעמיק והכינו שיעור בית: כדאי לדעת מראש לאיזו מטרה ישמש הדוד, כמה אנשים ישתמשו במים חמים במהלך היום, מהו התקציב ומה הציפייה מהמוצר והשירות.

שומרים על הסביבה 

זה לא סוד ולא דבר חדש שדודי שמש יכולים לחסוך לנו הרבה כסף ולסייע לנו לשמור על איכות הסביבה. המודעות הגוברת בשנים האחרונות לשמירה על איכות הסביבה ועל משאבי הטבע היקרים ההולכים ואוזלים מיום ליום, הציבה את דודי השמש בראש הכותרות של סדר היום הציבורי. דודי שמש איכותיים כאלה המציעה היום חברת קרן אור דודי שמש, הם בדיוק הכלי הנכון לשמירה על הטבע ולא פחות חשוב על התקציב המשפחתי שלכם. השימוש בדוד שמש יפחית את השימוש בחשמל היקר והמזהם ויעניק לכם איכות חיים של ממש.

המוצרים שלנו

לחברה מבחר רב של מוצרים בתחום אנרגיה סולארית. בין מוצריה ניתן למצוא דודי שמש בקיבולת של 120,150 ו- 200 ליטרים וגם דודי חשמל בקיבולת של 60 עד 200 ליטרים. בנוסף תמצאו בחברה מערכות סולאריות (קולטי שמש) מהמתקדמות בתחום וסוגים רבים של תרמוסטטים איכותיים. למעשה, כל אחד הזקוק למטרה זו או אחרת לרכוש דוד שמש יכול למצוא בקרן אור את כל מה שהוא צריך, בהתאם לצרכיו הספציפיים.

מזמינים מתקין בראש שקט

בנוסף לשלל המוצרים החדישים, המשוכללים והאיכותיים של קרן אור דודי שמש, החברה מציעה ללקוחותיה גם שירות התקנה. אין צורך להגיע למשרד החברה. את ההזמנה ורכישת המוצרים הנדרשים לכם, בהתאם לצורך הספציפי של משפחתכם וכמובן התקציב, ניתן לעשות היום באמצעות הטלפון או הפנייה במייל ישירות לחברה. השאירו את הפרטיים האישיים ואחד מנציגי השירות יחזור אליכם בהקדם האפשרי למתן הסבר אודות מוצרי החברה, ייעוץ והזמנת שירות התקנה.

 
לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו
 

ייתכן ויעניין אותך גם …

אור הטבע דודי שמש  אידיאל דודי שמש  חברת אמקור דודי שמש  ירדן דודי שמש נימרוד דודי שמש  כרומגן דודי שמש