שלושה טיפים לבחירה נכונה

אם יש לכם בעיה בדוד השמש ואין ברירה אלא להזמין טכנאי שיטפל בה, עומדות בפניכם מספר דרכים לעשות זאת. אתם יכולים להיכנס לגוגל ולבחור את הטכנאי הראשון שאתם מוצאים; אתם יכולים לערוך סקר בין מספר בעלי מקצוע ולבחור בזה שמציע את המחיר הנמוך ביותר וכדומה.

אולם הדבר החשוב ביותר בעת בחירת טכנאי דוד שמש הוא, כמובן, שיעשה עבודה טובה, אמינה ומקצועית. אז איך בוחרים טכנאי דוד שמש באופן נבון ויעיל?

  1. המלצה ממכרים – בערבון מוגבל

הדרך הפופולרית ביותר למצוא איש מקצוע בכל תחום, וטכנאי דוד שמש בפרט, היא להתייעץ עם חברים וקרובי משפחה ולבקש את המלצתם. מי שעבר חוויית שירות טובה ישמח להמליץ לחיוב, ומי שקיבל שירות גרוע ימהר להזהיר אתכם.

על אף שזו דרך טובה למצוא טכנאי, אל תמהרו להזמין את הטכנאי הראשון שקיבלתם עליו המלצה. השתמשו בשיטה הזו על מנת ליצור לכם רשימת טכנאים פוטנציאליים, ואז סננו אותה לפי שיקולים נוספים.

  1. מחיר נמוך לא מעיד על איכות

אל תתפתו לבחור בטכנאי שנותן לכם את הצעת המחיר הנמוכה ביותר. תיקון או התקנה במחירים נמוכים עשויה לרמז על עבודה שאינה מקצועית, לעיתים כזו שכלל אינה יעילה ותדרוש הזמנה של טכנאי פעם נוספת, או כזו שאינה כוללת אחריות על טיב העבודה.

אין זה אומר שצריך לבחור דווקא את הטכנאי שמבקש מחיר מופרז, כמובן, אלא שמומלץ לערוך סקר שווקים מקיף, להבין פחות או יותר כמה התיקון או ההתקנה אמורים לעלות, ולבחור את הטכנאי שמבקש מחיר הוגן.

  1. חשיבות תו התקן והאחריות

לא חסרים בארץ טכנאי דודי שמש המשווקים מוצרים שאין להם תו תקן. הדבר אסור על פי חוק, אולם זה לא מונע מהם לנסות לעשות רווחים קלים על גבם של צרכנים תמימים. לכן הקפידו לרכוש דוד שמש חדש רק ממשווק מורשה והקפידו לחפש את התו גם על גבי דוד השמש עצמו.

בנוסף, כל דוד שמש חדש וכל תיקון בדוד שמש קיים אמורים להיות מכוסים על ידי אחריות. על כן, הקפידו להזמין רק טכנאי הלוקח אחריות על עבודתו.

 לייעוץ והכוונה מלאו פרטים בטופס שלנו